SAVO swimwear

Client: Unilever, Digičáry

01. Přehled

Světoznámá značka SAVO oslavila své 50. výročí a já jsem měl tu čest navrhnout exkluzivní plaveckou kolekci, která odráží odkaz a ikonický design značky. Tato kolekce nejenže skvěle vypadá, ale také vzdává hold bohaté historii této oblíbené značky.

Marketingová kampaň

Marketingová kampaň je klíčovým nástrojem pro dosažení vašich obchodních cílů. Pomáhá vám oslovit správnou cílovou skupinu, budovat povědomí o vaší značce a generovat zájem a konverze.

Merchandising

Merchandising je skvělým způsobem, jak posílit viditelnost a povědomí o vaší značce. Skrze kreativní design můžete přeměnit svou značku na módní ikonu a nabídnout svým zákazníkům unikátní produkty, které je zaujmou. Od triček a kšiltovek po batohy a tašky - merchandisingové produkty poskytují příležitost šířit váš značkový příběh a budovat loajalitu zákazníků

02. Kolekce

Hlavní výzvou bylo převést charakteristické prvky a design lahve SAVO do plavecké módy a současně zvýraznit jejich historickou roli v oblasti čištění a údržby vody. Cílem bylo vytvořit vizuálně atraktivní a jedinečné vzory, které by odrážely tuto historii, a zároveň byly aktuální a módní.

Jedním z klíčových prvků byla integrace designu ikonické lahve SAVO Original do motivů plavecké kolekce. Výsledkem je unikátní kolekce plavek, která dokonale slouží jako oslava půlstoletí značky SAVO. Naše plavky jsou esteticky atraktivní, nabízejí vysokou míru pohodlí a zároveň zdůrazňují historickou úlohu SAVO jako dezinfekčního prostředku pro vodu a bazény.

Celkově vzato, tento projekt je skvělým příkladem, jak může být kreativní přístup k brandingu přenesen do nových kontextů a jak může obohatit zážitek zákazníků, zatímco zároveň podporuje a propaguje další produkty značky.