Amundsen – Summer edition

Client: amundsen, mustard

01. Přehled

Měl jsem tu výjimečnou příležitost pracovat na tvorbě speciální letní edice etiket pro Amundsen Vodka, přičemž jsem čerpal inspiraci z nádherné severské léta.

Packaging

Balení má zásadní význam pro každý produkt. Design, praktičnost a estetika balení mohou definovat celkový dojem a atraktivitu produktu. Mějte jistotu, že vaše produkty budou vynikat díky našim inovativním a funkčním balicím řešením. Zvýrazněte svou značku a udělejte dojem na své zákazníky díky našemu balení šitému na míru.

Ilustrace

Ilustrace jsou mocným nástrojem pro vizuální komunikaci. Přinášejí originalitu, kreativitu a jedinečnost do vašich projektů. Ilustrace dokážou vytvořit silné emoční propojení s vaším publikem a pomáhají vystavit vaši značku a příběh do popředí.

02. Výzva

Chtěl jsem vytvořit něco unikátního, co by se odlišovalo od klasických zobrazení Amundsena, závodícího se se svým psím spřežením. Rozhodl jsem se proto Amundsena zobrazit v poklidném prostředí fjordu, kde zachytil zlatý odlesk zapadajícího slunce. Byl to moment zamyšlení a klidu, kde člověk splyne s přírodou a zdá se, že čas zastavil.

03. Proces

Vytváření této vize bylo značně podpořeno využitím umělé inteligence. Jedna z variant etiket představuje květiny, které jsou zasvěceny do ledu, což vytváří kontrast mezi živostí květin a chladem zimy. Druhá varianta ukazuje Amundsena odpočívajícího a užívajícího si letní západ slunce u fjordu.